Unie mentorů

umění rádcovství

Katalog mentoringových programů

Adresář mentoringových programůKatalog programů obsahuje seznam mentoringových programů, které jsou poskytovány na území ČR. Může pro vás být dobrým vodítkem při plánování nebo výběru vhodného mentoringového programu. Snadno z něj zjistíte, na které oblasti mentoringu se zaměřuje, kde je taková služba poskytována a jak rozsáhlá či kvalitní je. Doufáme, že tento katalog bude pro vás efektivním nástrojem při plánování a organizaci mentoringových programů.

Katalog neustále zdokonalujeme a aktualizujeme. Přesto za uvedené informace nepřebíráme žádnou odpovědnost. Data jsou nashromážděna z veřejně dostupných zdrojů. V případě, že data poskytl a aktualizuje přímo provozovatel mentoringového programu, je tato skutečnost v textu vyznačena. Děkujeme za pochopení.

Vstoupit do katalogu.

Přidat program

Přidat mentoringový programChcete-li přidat váš mentoringový program do Katalogu mentoringových programů, můžete tak učinit prostřednictvím dále uvedeného formuláře. Vložení programu do databáze je zcela zdarma a nezavazuje vás k žádné protislužbě nebo poplatku. Formulář obsahuje pouze nezbytně nutné identifikační údaje k programu. Pokud budete potřebovat více rozvést kterýkoliv bod, můžete tak učinit v textu popisu programu. V případě dotazů nebo problémů s vyplněním katalogových údajů nás prosím kontaktujte na telefonu 774510376. Informace k přidání vašeho programu do Katalogu je možné zaslat i mailem. Vyhrazujeme si právo nezveřejnit nepravdivé, zavádějící nebo pochybnosti vzbuzující informace.